Zarezerwuj

O nas

Kim jesteśmy?

Chamelion Transfer to firma transferów lotniskowych, turystycznych, okazjonalnych, transferów rzeczy wraz z bogatym wachlarzem usług concierge. To na nowo zdefiniowana pasja, zaangażowanie, obsługa Klienta na najwyższym poziomie, wysokie standardy, standardy nienarzucające żadnych ograniczeń. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Chamelion Transfer to nie wyłącznie przewóz osób. Przewozimy nie tylko ludzi, ale także ich emocje, uczucia i potrzeby.

Co oferujemy?

Nasza holistyczna usługa łączy wysoką jakość obsługi Klienta, zarówno na pokładzie naszej floty jak i poza nim, włączając w to również usługę concierge. Działamy aktywnie na polu transferów lotniskowych, gdzie specyfika gościa determinuje bezpośrednio naszą jakość. Z kolei mocno spersonalizowana oferta transferów okazjonalnych, takich jak śluby, eventy i konferencje, z pewnością pokaże naszą kreatywność. Transfery turystyczne, które również stanowią element naszej oferty, pozwalają odkryć na nowo wyjątkowe miejsca. Przewóz rzeczy to terminowość, elastyczność i personalizacja wykonania usługi.

Nasi kierowcy i współpracownicy

Nasi kierowcy i partnerzy transportowi to nie tylko ludzie z doświadczeniem, ale także z charyzmą i zaangażowaniem. Największy nacisk kładziemy na bezpieczeństwo i komfort naszych pasażerów. Staramy się także sprostać wszystkim oczekiwaniom. Dlatego właśnie współpracujemy z firmami, które trudnią się usługami concierge, a ich usługi świadczone są na najwyższym poziomie. Nasza kilkuletnia współpraca pozwala zagwarantować Klientom profesjonalizm naszych partnerów. To dzięki nim poszerzyliśmy ofertę o transport dużych grup – posiadamy autokary i autobusy, które w eko-warunkach mogą przewieźć nawet dwadzieścia osób jednocześnie.

Nasi pasażerowie

Dla wygody naszych pasażerów oferujemy pakiet dodatkowych udogodnień w samochodzie. Dostosowujemy się do małych i dużych wymagań – począwszy od chusteczek higienicznych i butelek wody w samochodzie, przez WIFI, po foteliki dla dzieci i pomoc z transportem bagaży. Zarówno Klienci z różnymi dysfunkcjami, jak również z towarzyszącymi w podróży zwierzętami poczują wygodę podczas transferu na pokładzie naszej floty. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

A dla najmłodszych…

Najmniejsi pasażerowie mają zapewniony komfort i bezpieczeństwo przejazdu w fotelikach samochodowych. Oferujemy im także przygodę, bo jesteśmy firmą przyjazną dzieciom.

Innowacyjne podejście – jesteśmy dla Ciebie i Twoich potrzeb

Pakiety usług, które figurują w naszej ofercie, to połowa tego, czym się zajmujemy. Specjalizujemy się w organizacji wszelkiego rodzaju wycieczek na zamówienie. Na życzenie Klienta tworzymy projekt wyjazdu wraz z wszystkimi udogodnieniami. Kładziemy szczególny nacisk na indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Kto może skorzystać z naszych usług?

Świadczymy nasze usługi dla Klientów indywidualnych, korporacji, hoteli, apartamentów, ambasad oraz centrów kongresowych na terenie całej Polski. Grupa osób, która może podjąć się współpracy z nami jest więc nieograniczona.