Zarezerwuj

Polityka eco

Trochę teorii

Firma Chamelion Transfer realizuje swoje usługi w oparciu o politykę ekologiczną Unii Europejskiej. Polityka ta jest zgodna z postanowieniami Traktatu Nicejskiego odnośnie europejskiej polityki transportowej oraz Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2008/50/WE z dnia 21 maja 2008 roku w sprawie jakości powietrza i czystszego powietrza dla Europy.

Jak to wygląda w praktyce?

Chamelion Transfer tworzony jest przez grupę osób, dla których dbanie o środowisko to ważne zagadnienie. Zwracamy uwagę na hałas wytarzany przez silniki spalinowe, mamy świadomość jak niebezpieczne dla środowiska są spaliny czy skażanie terenów wzdłuż ciągów komunikacyjnych.

Działanie zaczyna się od myślenia

Zdajemy sobie sprawę, że zauważanie szkodliwych dla środowiska czynników to tylko pierwszy etap działań wspomagających ekologię. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się zaoferować naszym Klientom flotę samochodów, które minimalizują emisję spalin (zgodnie z normą EURO 6). Naszą ambicją jest ograniczenie ingerowania w środowisko naturalne do niezbędnego minimum. Wciąż podejmujemy kolejne działania mające się temu przysłużyć.

Nasze eko-działania

Staramy się być eko we wszystkich możliwych dziedzinach życia. W swojej firmie wdrożyliśmy następujące eko-rozwiązania:

  • Ograniczamy wydruki – nasze rezerwacje nie generują potrzeby drukowania dokumentów zarówno przez nas, jak i przez naszych Klientów.
  • Nie operujemy płatnościami gotówkowymi – nie zużywamy papieru do wydruku rachunków.
  • Faktury przesyłamy mailowo – minimalizujemy liczbę kopert służących do wysyłki faktur.
  • O wszystkim informujemy elektronicznie – wszelkie ustalenia dokonywane są drogą elektroniczną.

Chcemy więcej!

Na Wasze pytania i wątpliwości odpowiadamy online. Rezerwacje, faktury i rachunki również przesyłane są drogą elektroniczną. Wszystko to pozwala nam nie tylko zadbać o środowisko, lecz także zatroszczyć się o czas i wygodę naszych Klientów.
Łączymy więc ekologię i komfort, świadcząc tym samym usługi na najwyższym, europejskim poziomie. Pragniemy wciąż wprowadzać nowe eko-działania. Dlatego właśnie jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Czekamy na Wasze pomysły, które pomogą nam poszerzyć liczbę eko-rozwiązań w naszej firmie. Będziemy wdzięczni za wszystkie, nawet najbardziej abstrakcyjne podpowiedzi!

Chamelion Transfer to Transfer ECO!