Zarezerwuj

Transfer lotniskowy

Przylot do obcego kraju może być świetną przygodą, ale również wielkim problemem, jeśli ktoś nie ma pojęcia jak dotrzeć do wybranego hotelu. Nie trzeba być zresztą obcokrajowcem, żeby mieć trudności z odnalezieniem się w dużym, czy też po prostu w obcym dla nas mieście. Nie mówiąc już o tym, że po męczącym locie każdy marzy najbardziej o położeniu się spać i odstawieniu walizek, a nie o żmudnym transportowaniu się na drugi koniec miasta własnym autem czy autobusem. Z tą myślą stworzyliśmy nasze usługi, abyś mógł zamówić komfortowy transport lotniskowy – z lotniska i na lotnisko. Sprawiamy, że możliwe jest wygodne przedostanie się w wybrane miejsce, z każdym bagażem, w każdej chwili, gdy to konieczne. Nasza firma świadczy usługi transferu w całej Polsce, z których mogą skorzystać wszyscy! Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Transfer prywatny

Transfer prywatny

Nasza firma kieruje swoją ofertę do wielu różnych grup klientów. Przede wszystkim do mieszkańców Krakowa i okolic, którzy wybierają się w celach prywatnych, na wakacje czy też odwiedzić dawno niewidzianą rodzinę. Co istotne, usługi Chamelion Transfer są dostosowane do podróżujących (...)

Czytaj więcej...
Transfer lotniskowy

Transfer biznesowy

Transfer biznesowy

Transfery przeznaczone są także dla podróżujących w celach biznesowych. Ofertę kierujemy zarówno do obcokrajowców, jak i osób z innych miast, które przybywają do Krakowa w delegację czy też na szkolenie. Oczywiście, przewozimy także i tych, którzy byli na spotkaniu w innym mieście (...)

Czytaj więcej...
Transfer lotniskowy

Co jeszcze nas wyróżnia?

Co jeszcze nas wyróżnia?

Jest szereg naszych zalet, na które chcemy nieskromnie Wam zwrócić uwagę! Jesteśmy firmą z licencją przewoźnika, która pracuje 24 godziny przez 7 dni w tygodniu, przez wszystkie dni w roku! Zlecenia przyjmujemy również 24/7/365, a odpowiedź na zapytanie o transport jest wysyłana (...)

Czytaj więcej...
Transfer lotniskowy