Zarezerwuj

Transfer okazjonalny

Chamelion Transfer oferuje transport okazjonalny. Rozumiemy, że nasi Klienci w ważnych dla siebie chwilach chcą być pewni, że wszystko zostanie zrealizowane według ustalonego wcześniej planu. Wiemy również, że niezbędna w naszej profesji jest elastyczność, umiejętność dopasowania się do każdej sytuacji i zdolność rozwiązywania każdego napotkanego problemu. Taką właśnie usługę gwarantujemy wszystkim, którzy zdecydują się skorzystać z naszej oferty na transfer okazjonalny.

Okazjonalność rozumiemy bardzo szeroko. Zapewniamy transport zarówno na kameralne, jak również wystawne śluby i wesela, na pełne emocji i wrażeń wieczory panieńskie i kawalerskie, na eleganckie przyjęcia okolicznościowe, na ważne eventy, konferencje i gale, a także na biznesowe wypady, takie jak wyjazdy firmowe. Odległe miejsce, liczba koniecznych do pokonania kilometrów czy osób, które musimy bezpiecznie dowieźć do celu nie stanowią dla nas żadnej przeszkody.

Ty mówisz o swoich potrzebach, my realizujemy.

Ty doskonale bawisz się na uroczystości, my załatwiamy wszystko za Ciebie.

Spraw, by zabawa na imprezie była od początku do końca rozrywką, a wszystko inne zostaw nam.

Eventy, konferencje, gale

Eventy, konferencje, gale

Mamy świadomość, że uczestnictwo w tego rodzaju wydarzeniach obliguje do punktualności i precyzyjnego realizowania planu. Dopasujemy się do Twoich oczekiwań tak, by danego dnia nic Cię nie zaskoczyło. Jeśli jednak (...)

Czytaj więcej...
Konferencja

Wyjazdy firmowe - incentive

Wyjazdy firmowe - incentive

W dobie wciąż powstających korporacji, które dbają o swoich pracowników i ich zintegrowanie, wyjazdy firmowe stają się coraz powszechniejsze. Pracownicy i ich szefowie spotykają się nie tylko na lokalnych lunchach czy (...)

Czytaj więcej...
Paintball mini

Przyjęcia okolicznościowe

Przyjęcia okolicznościowe

Tego typu imprezy dla rodziny i znajomych stają się coraz popularniejsze. Większość z nas organizuje je poza domem. Liczba typów przyjęć okolicznościowych stale wzrasta – zapraszamy na urodziny i imieniny (...)

Czytaj więcej...
Chrzciny mini

Ślub i wesele

Ślub i wesele

Mamy świadomość, że para młoda, świadkowie oraz rodzice mają na głowie masę spraw związanych z organizacją ślubu i wesela. Transport narzeczonych, ich rodzin i znajomych jest kwestią, w której możemy odciążyć osoby (...)

Czytaj więcej...
Slub

Wieczór panieński i kawalerski

Wieczór panieński i kawalerski

Mamy doświadczenie nie tylko w organizowaniu transferów na tradycyjne, klasyczne uroczystości, lecz także na noce pełne ruchu, zabawy i atrakcji. Nasi kierowcy cechują się elastycznością i wyrozumiałością (...)

Czytaj więcej...
Koncert