Zarezerwuj

Transfer turystyczny

Chamelion Transfer oferuje transport turystyczny. Pozwalamy naszym Klientom na cieszenie się urokami miast i miejsc, w których znajdują się wyłącznie okazjonalnie, które odwiedzają jako turyści. Mamy świadomość, że poruszanie się po okolicach, w których ostatnio było się kilka czy kilkanaście lat temu lub tym bardziej po okolicach, w których jest się po raz pierwszy, jest bardzo kłopotliwe. Właśnie dlatego oferujemy Wam transfer turystyczny na najwyższym poziomie. Zapewniamy komfortowe poruszanie się po różnych zakątkach Polski. Realizujemy Wasze plany bądź też przedstawiamy własną ofertę, w której bierzemy pod uwagę zainteresowania i oczekiwania naszych klientów.

Mamy w swojej ofercie bazę miejsc godnych uwagi w różnych miejscowościach. Na życzenie klienta zapewniamy towarzystwo zaprzyjaźnionych przewodników i tłumaczy, z których usług można skorzystać albo doraźnie (zwiedzanie jakiegoś obiektu), albo całodobowo – zgodnie z Waszymi potrzebami. Oferujemy także wszelkie niezbędne w trakcie przemieszczania się przedmioty – chusteczki higieniczne, zimne napoje (w tym napoje wysokoprocentowe), foteliki dla dzieci, dostęp do WIFI i wiele innych.

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami wycieczek do miejsc, które zostały opisane na stronie Chamelion Transfer. To opracowane przez nas pomysły na zwiedzanie miast czy ich dzielnic. Chcemy jednak, abyście mieli świadomość, że szczególnie ważne są dla nas elastyczność i wysoki poziom świadczonych usług, a co za tym idzie – Wasze zadowolenie i satysfakcja z podróży. W związku z tym każdy przedstawiony pomysł i plan może ulec mniej lub bardziej znaczącej modernizacji tak, by sprostać Waszym oczekiwaniom.

Auschwitz-Birkenau

Auschwitz-Birkenau

Cofnij się do czasów II wojny światowej i odwiedź jedno z najważniejszych miejsc pamięci w Polsce, muzeum Auschwitz i obóz Birkenau w Oświęcimiu. Odwiedź symbol Holokaustu i miejsce hołdu dla ofiar nazistów (...)

Czytaj więcej...
Auschwitz-Birkenau mini

Kopalnia Soli w Wieliczce

Kopalnia Soli w Wieliczce

Kopalnia Soli „Wieliczka” to jedna z największych atrakcji turystycznych w Polsce. Znana na całym świecie podziemna trasa turystyczna, powstała na przełomie XVIII i XIX wieku. Około miliona turystów rocznie odwiedza to wyjątkowe miejsce. Musisz to zobaczyć…

Czytaj więcej...
Kopalnia Soli w Wieliczce mini

Stare Miasto w Krakowie

Stare Miasto w Krakowie

Stare Miasto to jedna z krakowskich dzielnic otoczona pasem zieleni powstałym w miejscu dawnej fosy, czyli Plantami. Przyciąga masę turystów, którzy wyjątkowo prędko i chętnie wracają w odwiedzone miejsce. Podstawową atrakcją Starego Miasta jest po prostu krakowski rynek. (...)

Czytaj więcej...
Wawel mini

Kazimierz w Krakowie

Kazimierz w Krakowie

Kazimierz to część Krakowa wchodząca w skład Dzielnicy I Stare Miasto. Został on stworzony przez samego króla Kazimierza Wielkiego w XIV wieku – stąd nazwa. Niegdyś zaniedbany, dzisiaj zmodernizowany, rozkwita i przyciąga coraz więcej turystów. Atrakcjami, które można zwiedzić (...)

Czytaj więcej...
Kazimierz w Krakowie mini

Kopalnia soli w Bochni

Kopalnia soli w Bochni

Bochnia to miasto w południowej Polsce, które słynie przede wszystkim z atrakcji turystycznej, jaką jest Kopalnia Soli Bochnia. Zwiedzając kopalnię, zobaczyć można precyzyjnie wykute z soli figury, które niegdyś wykonali pracujący w niej górnicy. Spędzali w ten sposób przerwy w pracy (...)

Czytaj więcej...
Kopalnia Soli w Bochni mini

Zakopane

Zakopane

Zakopane, stolica polskich gór. Setki tysięcy turystów odwiedzających tę miejscowość niezależnie od pory roku nie może się mylić! Odwiedź Krupówki, wybierz się na wędrówkę w Tatry, spaceruj po Zakopanem, nad którym króluje Giewont. Zimą zapraszamy na zawody Pucharu Świata w skokach (...)

Czytaj więcej...
Zakopane

Krynica Zdrój

Krynica Zdrój

Dużym powodzeniem wśród turystów cieszą się lokalne atrakcje turystyczne jak np.: Muzeum Pszczelarstwa, pasieki, Szlaki Architektury Drewnianej.

Czytaj więcej...
Krynica Zdrój

Częstochowa

Częstochowa

Częstochowa to miasto w południowej Polsce, w którym znajduje się Bazylika Jasnogórska oraz Klasztor na Jasnej Górze. To właśnie na Jasnej Górze oglądać można obraz Matki Boskiej Częstochowskiej, który przez chrześcijan uważany jest za cudowny (przedmiot sacrum). Obraz ten stanowi (...)

Czytaj więcej...
Częstochowa mini

Energylandia w Zatorze

Energylandia w Zatorze

ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 26 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Park zlokalizowany jest w miejscowości Zator, na granicy (...)

Czytaj więcej...
Energylandia w Zatorze mini